Chateau Mcely | Fairy and Prince

Chateau Mcely | Czech republic


S nápadem tohoto svatebního editoriálu z konce jara, přišla má partnerka a zároveň má 2.fotografka Edita Horová. Edita je úžasná fotografka, která má navíc zálibu ve svatebních trendech. Tedy pro ni bylo radostí celý editoriál vymyslet a zorganizovat.

Místo, které jsme vybrali, je překrásný hotel Chateau Mcely. Je to místo, kde na vás čiší krása a kouzlo v každém koutě. Přáli jsme si prolnout svatební Boho Chic trendy s tradičními a nadčasovými prvky. Ve spolupráci s úžasnými dodavateli jsme touto kombinací vytvořili Luxusní Boho styl. Hotel Chateau Mcely, jehož vznik se datuje do roku 1698, je obklopen nádherným rozlehlým parkem, který se stal perfektním pozadím pro tuto luxusní a zároveň éterickou svatbu. Pro styl svatebního editoriálu jsme se rozhodli použít tóny zelené, s dotekem bílé a zlaté.

...

This wedding editorial was shot in late spring 2017. It was imagined, styled and designed by my partner and also second shooter Edita Horová. She is a talented photographer with passion for wedding trends and she came up with the idea of organisation our own wedding editorial.

Place we chose for shooting is called Chateau Mcely. It is the place of all wonders and beauty in at every corner.  We wanted to combine trendy Boho Chic wedding style with classic and luxury. In collaboration with amazing Czech wedding vendors we created Luxurious Boho wedding. Chateau Mcely, dating back from 1698, is surrounded by a huge and marvellous  park. It was the perfect backdrop for this ethereal and luxurious photoshoot. We opted for a colour palette in the shades of green, with touches of white for flowers and wedding cake, and gold for details.


Chateau Mcely Wedding Photography-1