2017 The Big Year

2017 The Big Year

Fairy and Prince

Chateau Mcely | Czech republic


S nápadem tohoto svatebního editoriálu z konce jara, přišla má partnerka a zároveň má 2.fotografka Edita Horová. Edita je úžasná fotografka, která má navíc zálibu ve svatebních trendech. Tedy pro ni bylo radostí celý editoriál vymyslet a zorganizovat.

Místo, které jsme vybrali, je překrásný hotel Chateau Mcely. Je to místo, kde na vás čiší krása a kouzlo v každém koutě. Přáli jsme si prolnout svatební Boho Chic trendy s tradičními a nadčasovými prvky. Ve spolupráci s úžasnými dodavateli jsme touto kombinací vytvořili Luxusní Boho styl. Hotel Chateau Mcely, jehož vznik se datuje do roku 1698, je obklopen nádherným rozlehlým parkem, který se stal perfektním pozadím pro tuto luxusní a zároveň éterickou svatbu. Pro styl svatebního editoriálu jsme se rozhodli použít tóny zelené, s dotekem bílé a zlaté.

...

This wedding editorial was shot in late spring 2017. It was imagined, styled and designed by my partner and also second shooter Edita Horová. She is a talented photographer with passion for wedding trends and she came up with the idea of organisation our own wedding editorial.

Place we chose for shooting is called Chateau Mcely. It is the place of all wonders and beauty in at every corner.  We wanted to combine trendy Boho Chic wedding style with classic and luxury. In collaboration with amazing Czech wedding vendors we created Luxurious Boho wedding. Chateau Mcely, dating back from 1698, is surrounded by a huge and marvellous  park. It was the perfect backdrop for this ethereal and luxurious photoshoot. We opted for a colour palette in the shades of green, with touches of white for flowers and wedding cake, and gold for details.


2017 the big year

2017 the big year

san gimignano

Kdyby jste se mě zeptali, které místo mě letos okouzlilo, odpověď by byla lehká.

San Gimignano v Toskánsku. Nádherné kammené město stojící uprostřed kopcovité krajiny plné olivových hájů. Místo, kde jsem měl pocit, že se zastavil čas. Byla to láska na první pohled. Příběh, který jsem chtěl vyprávět byl o mladé lásce odehrávající se v romantickém italském městě a blízkém olivovém sadu.


What place have intrigued me the most this year so far?

San Gimignano in Tuscany. Beautiful stone built town in the middle of the hills full of olive orchards. Place where you can on every step feel that the time has stopped here a while ago. The story I want to share is about young love in a romantic Italian city and near by olive orchard.

2017 the big year

2017 the big year

Venice

Vždycky jsem si přál fotit na místech, která v sobě mají něco kouzelného. Kde energie plyne, příběhy se dějí samy a silné vzpomínky tam vznikají skoro mimochodem. Na takových místech totiž vznikají ty nejlepší fotky. 

Na začátku roku jsem si tenhle sen začal plnit a moje první cesta vedla do Benátek. Kouzelného města, kde se proplétáte bludištěm úzkých uliček, mostů a kanálů. Příběh nebylo potřeba vymýšlet, příběh byl již napsán. Benátky krátce po východu slunce. Jen já, novomanželé a Benátky.


It was always my dream to take photos on magical places. Places that without words naturally tell their own story. I wanted to travel and catch their special energy and and how they make me feel forever in a picture. Deep down I knew that taking the time to do so would allow me to take breathtaking photos. And capture incredible memories.

This year finally come the time to take the first steps on this path.

My first journey led me to Venice. Absolutely magnificent city with intricate labyrinth of small streets, bridges and canals. I didn't have to make any story up. As you can see bellow - it is all there. Venice in the sunrise, bride, groom and me capturing the essence of the moment.